X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
جمعه 5 تیر‌ماه سال 1388

    جواب آزمایشات خود را برای ما بفرستید

 

  شما میتوانید جواب آزمایشات پزشکی خود را به آدرس ایمیل ماو یا در قسمت نظرات وارد کرده و برای ما بفرستید  و در کمترین زمان ممکن تفسیر آزمایش و توصیه های لازم را در ایمیل خود دریافت کنید .برای توضیحات بیشتر به ادامه مطالب مراجعه کنید.دراین قسمت شما باید موارد زیر را عینا از روی آزمایش مورد نظر کامل کرده و برای ما ارسال کنید.بدیهی است اگر موارد کلیدی مثل آدرس ایمیل خود یا مقادیر آزمایشات بطور ناقص و یا اشتباه وارد گردد مسولیت عدم ارسال جواب و یااشتباه در تفسیر موارد ارسالی به عهده کاربر بلاگ میباشد.

   


    مثال

  شما میتوانید متن آزمایش را بصورت زیر ارسال کنید.

ابتدا کلمه عنوان را نوشته و در روبروی آن عنوان آزمایش را بنویسید.تعدادی از عناوین احتمالی در زیر به رنگ قرمز آورده شده است.


          عنوان: آزمایش خون ،آزمایش ادرار،آزمایش مدفوع،اکو کاردیو گرافی،عکس ساده . نوار قلب،بیوپسی،پاپ اسمیر،اسکن ،CT scan ,MRI آندوسکوپی رکتوسکوپی سیگموئیدوسکوپی ،آنژیو گرافی و ...


سپس کلمه شرح را نوشته و توضیحات آمده در آزمایش را عینا با ذکر مقادیر روبروی آن بیان کنید .به عنوان مثال


         شرح: RBC = 7000  *WBC =10000*HB=13*HCT=39*MCV=78در صورتی که نوشتن آزمایشات برای شما مشکل است میتوانیت از متن آزمایش مورد نظر اسکن تهیه کرده و یا با موبایل و یا دوربین دیجیتال عکس خوانا گرفته و آنرا برای ما ایمیل کنید. طبعا این شکل ارسال به علت سهولت پیشنهاد میگردد.


پس از نوشتن متن و یا اسکن آن،متن را از طریق قسمت ‍compose در ایمیل و یا فایل اسکن شده را از طریق قسمت attache file به آدرس ما یعنی  pezeshkeshoma@gmail.com بفرستید.از آنجائیکه این آدرس قابل تغییر است لطفا برای هر بار استفاده از بلاگ ابتدا وارد این قسمت شده و پس از اطمینان از عدم تغییر ایمیل موارد درخواستی را ارسال کنید.


همچنین دوستان عزیز میتوانند متن ارسالی را در قسمت نظرات وارد کرده و برای ما بفرستند.